FOTOWOLTAIKA

2DZUBERECO-150x150

Dom, Biznes, Rolnictwo: Wybierz dla Siebie

Nasza OFERTA: Instalacje Fotowoltaiczne ZUBERECO !

Chcesz coś zrobić, zrób to z Nami ! Zadowoleni klienci, to Nasza dewiza ! Sprawdź Nas ! Dom, Biznes, Rolnictwo.

zubereco3-1

FOTOWOLTAIKA DLA DOMU >

Fotowoltaika w Domu, to oszczędnośc energii na lata. Jesteśmy także w stanie pomóc Tobie w uzyskaniu odpowiedniej dotacji CZYTAJ.DALEJ >

zubereco42

FOTOWOLTAIKA W BIZNESIE >

Fotowoltaika w Biznesie, to oszczędnośc energii na lata. Jesteśmy także w stanie pomóc Tobie w uzyskaniu odpowiedniej dotacji CZYTAJ.DALEJ >

zubereco2

FOTOWOLTAIKA W ROLNICTWIE >

Fotowoltaika w Rolnictwie, to oszczędnośc energii na lata. Jesteśmy także w stanie pomóc Tobie w uzyskaniu odpowiedniej dotacji CZYTAJ.DALEJ >

Moduły fotowoltainczne ZUBERECO :

W naszej ofercie znajdują się instalacje modułów fotowoltaicznych ceftyfikowanych przez KIWA Cermet. Są to moduły 60-cio ogniwowe o wyłącznie dodatniej tolerancji mocy (+5W). Powstają one w Polsce przy wykorzystaniu najnowszych technologii produkcji krzemowych modułów PV. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać najwyższe parametry wytrzymałości mechanicznej (obciążenie statyczne 8000 Pa oraz uderzenie kuli gradowej o średnicy 55mm z prędkością 33,9m/s czy też 122,04 km/h. Nasz system BIPV (Building Integrated Photovoltaic) zakłada dostosowanie modułów PV do różnorodnych aplikacji w budynku, w tym głównie jako elementów stanowiących alternatywę dla tradycyjnych elementów konstrukcyjnych w obrębie dachów i elewacji (np. pokryć dachowych, ich szklanych systemów elewacyjnych, oraz elewacyjnych elementów okładzinowych. Wielofunkcyjność to pojęcie, które jest głównym hasłem BIPV - oprócz roli dostarczania energii do budynku, z którym jest zintegrowany, w wielu przypadkach jest instalacją reprezentatywną, która wyróżnia się wśród otoczenia.

ZUBERFAVIKON5-150x150
modul-fotowoltaiczny-sv60p_l-01Tiny
Dajemy Gwarancję na liniowy spadek mocy maksymalnej podanej poniżej. Nasza gwarancja obejmuje także ukryte wady produktu na 12 lat!
1 rok - 97% mocy maksymalnej
%
10 lat - 91,8% mocy maksymalnej
%
25 lat - 83% mocy maksymalnej
%

Wybierz dla siebie: Instalacje Fotowoltaiczną ZUBERECO

ZUBERFAVIKON5-150x150

1. Dachowe moduły Fotowoltaiczne

1112111-circle

Jakkolwiek spektakularnie wyglądający - szklany dach w upalne dni może znacznie zwiększać temperaturę wnętrza budynku. Dzięki panelom fotowoltaicznym wbudowanym w dach budynku możemy uzyskać zacienienie i zamiast płacenia za klimatyzację możemy przy okazji wytwarzać własny prąd.

ZUBERFAVIKON5-150x150

2. Moduły w fasadzie budynku

alternative-architecture-building-256312-1024x768-1024x768-circle

Fasada to reprezentacyjna elewacja budynku o wysokim współczynniku dekoracyjnym. Jest efektowna oraz pozwala budynkowi wyróżniać się z tłumu. Fasada z modułami fotowoltaicznymi nie tylko wygląda spektakularnie a również pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na prądzie, gdyż budynek sam będzie wytwarzał energię.

ZUBERFAVIKON5-150x150

3. Moduły dachowe dla domów jednorodzinnych

OE5O410-1024x768-1024x768-circle

Moduły w dachy domu jednorodzinnego to najbardziej popularne i przyjazne rozwiązanie. Dzięki technologii BIPV tworzymy olbrzymie oszczędności przy budowie domu, gdyż zamiast dachówek używamy paneli BIPVP.

ZUBERFAVIKON5-150x150

4. Moduły Fotowolt. artystyczne

architectural-design-architecture-building-136419-1024x678-1024x678-circle

Moduły BIPV mają też zastosowanie "designerskie". Są często wykorzystywane przez architektów nie tylko z powodów ekologiczno-ekonomicznych, ale również w niekonwencjonalnych instalacjach artystycznych.

ZUBERFAVIKON5-150x150

5. Moduły fotowoltaiczne wbudowane w tarasy

architectural-design-architecture-balconies-2098782-1024x569-circle

W przypadku planowania budowy nowoczesnego, przeszklonego zadaszenia tarasu każdy musi mieć na uwadze ochronę przed słońcem. W takim przypadku warto pomyśleć o cieniowaniu. Jeśli chcesz zastąpić konwencjonalne szkło, laminowanym bezpiecznym szkłem, w którym wbudowane są ogniwa fotowoltaiczne, ta oferta jest kierowana właśnie do Ciebie. Moduły oferują ochronę przed złą pogodą, mają dobre cieniowanie z przyjazną dla oka przejrzystością, a także dostarczają zieloną energię dla domu. Ponadto cała instalacja wygląda elegancko i nie zawiera dodatkowych elementów standardowego systemu montażowego.

ZUBERFAVIKON5-150x150

6. Moduły wbudowane w balustrady balkonowe

architectural-design-architecture-building-443383-1024x768-1024x768-circle

Połączenie szkła i ogniwa fotowoltaicznego, a to wszystko wbudowane w balustradę balkonową. Dzięki różnorodnym technikom montażu, każdy z klientów znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Moduły te mogą być zastosowane zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w wielorodzinnych.

ZUBERFAVIKON5-150x150

7. Inne zastosowania modułów w technologii BIPV

electricity-energy-pollution-236060-400x284-circle

Fotowoltaika może dostarczać energii wszędzie tam, gdzie tylko potrzebujesz. Wokół rozwijającej się branży „e-mobilności" istnieje wiele możliwości, by połączyć pozyskiwanie energii odnawialnej ze Słońca i bezpośrednie jej zastosowanie w trakcie postoju w podróży, czy po jej zakończeniu. Instalacja modułów fotowoltaicznych w przystankach pozwoli na naładowanie telefonu czy laptopa w trakcie drogi do pracy lub w czasie wycieczki rowerowej. Wbudowanie modułów w dach garażu pozwoli naładować samochody elektryczne, które już za kilkanaście lat będą wypierać z rynku tradycyjne samochody z silnikami spalinowymi. Dzięki wyjątkowej konstrukcji i funkcjonalności moduły można także wbudować w ekrany akustyczne.

INNOWACYJNOŚĆ

Zamontujemy nowoczesną i wydajną instalację fotowoltaiczną. Korzystamy z najdoskonalszych
materiałów renomowanych producentów. Wszystkie komponenty naszych instalacji posiadają Ceryfikaty wydajności i bezpieczeństwa.

FINANSOWANIE

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu, gospodarstwa, firmy. Pomożemy Ci także w uzyskaniu finansowania z minimalną ilością  formalności na korzystnych warunkach. Zapraszamy do współpracy z ZUBERECO.

WSPÓŁPRACA

Nasze usługi obejmują inwestycje na terenie Województwa Podlaskiego, w miejscach takich jak Gmina Gródek i Siemiatycze. Jesteśmy również otwarci na współpracę poza granicami województwa. Pozdrawiamy Naszych klientów !

ZUBERFAVIKON5-150x150

Wszystko czego potrzebujesz, w zasięgu Twojej dłoni !

ZAMÓW JUŻ DZIŚ DO SWOJEGO DOMU, BIZNESU LUB FIRMY !

2AZUBERECO